Επείγουσα ανακοίνωση

Αγαπητοί γονείς,

Μετά από εγκύκλιο που εκδόθηκε πριν λίγο από αύριο Δευτέρα έως και την Τετάρτη τα σχολεία θα λειτουργήσουν μόνο με τηλεκπαίδευση. Θα καταβάλουμε κάθε δυνατή προσπάθεια για να μπορέσουν τα παιδιά σας να παρακολουθήσουν τα εξ αποστάσεως μαθήματα. Όσοι μαθητές έχουν κάνει τηλεκπαίδευση τα προηγούμενα χρόνια θα χρησιμοποιήσουν τους ίδιους κωδικούς για να μπουν στο Webex. Για όσα παιδιά της Α και της Β τάξης δεν παρακολούθησαν ποτέ μέσω Webex θα προσπαθήσουμε να εκδώσουμε κωδικούς αύριο το πρωί ώστε να μπορέσουν να παρακολουθήσουν τα μαθήματά τους. Πρόκειται για μια χρονοβόρα διαδικασία γι’ αυτό ζητούμε την κατανόησή σας αν υπάρξει μια μικρή καθυστέρηση. Αύριο το πρωί θα ενημερωθείτε για το πρόγραμμα και για τους συνδέσμους των δασκάλων των παιδιών σας.