Γιορτή αποφοίτησης μαθητών /τριών 2014-2020

Πραγματικά υπέροχη η τελετή αποφοίτησης των παιδιών της έκτης σε κλίμα άκρως συγκινητικό και χαρούμενο συνάμα μαζευτήκαμε στο προαύλιο του σχολείου τηρώντας όλες τις αποστάσεις και τα μέτρα δάσκαλοι γονείς και μαθητές για να αποχαιρετήσουμε τα παιδιά της Στ που ανοίγουν τα φτερά τους για να πετάξουν στην επόμενη βαθμίδα της εκπαίδευσης. Οι ευχές μας να τους συνοδεύουν σε κάθε βήμα τους καλό καλοκαίρι με υγεία!!! Όπως κάθε χρόνο ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων ευχαρίστησε τα παιδιά προσφέροντας αναμνηστικό δώρο την κλασική μπλούζα με τα ονόματα των συμμαθητών τους και το σχολείο τους πρόσφερε ένα DVD με στιγμές από την πρώτη μέρα στο 3ο Δημοτικό μέχρι την τελευταία. Μέσα από την ψυχή μας σας ευχόμαστε στους μαθητές μας να είναι χαρούμενοι, ευτυχισμένοι και υγιείς στο νέο τους ξεκίνημα!!

Ελένη Δημητρίου