Επίκαιρη ενημερωτική εκδήλωση... PDF Εκτύπωση E-mail
Παρασκευή, 29 Μάρτιος 2013 15:39

family

Οι Σύλλογοι Γονέων και Κηδεμόνων, διοργανώνουν επίκαιρη ενημερωτική εκδήλωση την Πέμπτη 04 Απριλίου 2013, στο χώρο του Σχολείου, με ελεύθερη προσέλευση. Διαβάστε το πλήρες κείμενο του Δελτίου Τύπου:

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Oι Σύλλογοι Γονέων των 3ου - 41ου Δημοτικών Σχολείων Λάρισας, στα πλαίσια της συνεχούς προσπάθειάς τους για ενημέρωση των γονέων για θέματα που τους απασχολούν, διοργανώνουν επίκαιρη ενημερωτική εκδήλωση την Πέμπτη 04 Απριλίου 2013 και ώρα 18.30, στο Σχολείο (Ιουστινιανού 24) με θέμα : « Πώς επηρεάζει η οικονομική κρίση την επικοινωνία και τη σχέση των μελών της οικογένειας» με ομιλήτρια την Ψυχολόγο/ Ψυχοθεραπεύτρια κα Νικολέτα Γραμματοπούλου και με την συμμετοχή των γονέων και κάθε ενδιαφερόμενου.